niedziela, 13 listopada 2016

Moja mała miłość "Seriale".

Jak pewnie niektórzy z was wiedzą bardzo lubię oglądać różnego rodzaju produkcje nie ważne czy to serial czy film. Osobiście wolę seriale ponieważ fabuła jest bardziej rozbudowana i można zżyć się z bohaterami. Oto kilka oglądanych prze zemnie seriali:

1. The Walking Dead.

Akcja serialu skupia się na grupie ludzi, którzy starają się przeżyć w świecie opanowanym przez zombie. Przywódcą grupy jest policjant Rick Grimes, który obudził się ze śpiączki w świecie zdominowanym przez "zimnych" ( inaczej zombie). Grupa na każdym kroku staje w obliczu wyzwań świata, w jakim przyszło im żyć. Muszą zmagać się z zombie które atakują każdą żywą istotę a ich ugryzienie lub zadrapanie powoduje przemianę.

Znalezione obrazy dla zapytania the walking dead gifs

Znalezione obrazy dla zapytania the walking dead gifs postacie

Ocena:
★★★★★2. Orange Is The New Black.

Serial opowiada historię Piper Chapman, która na 15 miesięcy zostaje zesłana do żeńskiego więzienia za posiadanie walizki pełnej pieniędzy z transakcji narkotykowych swojej byłej dziewczyny Alex Vause. W serialu przedstawione są historie skazanych kobiet z różnych klas społecznych i o różnym pochodzeniu, fabuła serialu wzbogacona jest wydarzeniami z przeszłości. Całym więzieniem Joe Caputo, dobroduszny mężczyzna, który na swój sposób stara się kierować zasadami oraz dbać o personel i więźniarki.

Znalezione obrazy dla zapytania orange is the new black piper

Znalezione obrazy dla zapytania orange is the new black sezon 2

Ocena:
★★★★★

3. iZombie.

Serial opowiada o losach Olivii Moore, absolwentce medycyny pracującej jako lekarz rezydent, która z powodu wypadku na imprezie staje się zombie. Rozpoczyna pracę w kostnicy, by zyskać nieograniczony dostęp do pożywienia – mózgów, które musi jeść, aby normalnie funkcjonować. Poprzez konsumowanie każdego mózgu przejmuje część ostatnich wspomnień zmarłego, które pomagają detektywom rozwiązywaniu kryminalnych spraw.

ZWIASTUN

Znalezione obrazy dla zapytania izombie

Znalezione obrazy dla zapytania izombie

Ocena:
★★★★

4. The Carrie Daries.

Jest 1984 rok a życie dla 16-letniej Carrie Bradshaw nie jest łatwe. Odkąd jej mama zmarła, jej młodsza siostra buntuje się bardziej niż kiedykolwiek a ojciec Tom jest przytłoczony rodzidzielskimi obowiązkami. Przyjaciele Mouse, Maggie, Walt i przystojny Sebastian czynią jaj czas znośny. Kiedy Tom oferuje Carrie staż w prawniczej firmie na Manhattanie, ona korzysta z tej okazji. Dzięki czemu oczy Carrie są szeroko otwarte na styl Nowego Jorku – i kiedy spotyka Larrissę, redaktorkę magazynu Interview, jest zainspirowana kulturą oraz wyjątkowymi osobami, które tworzą świat Larrisy. Dzięki temu wydarzeniu dziewczyna zdaje sobie sprawę że jej miłością jest Manhattan.

ZWIASTUN
Ocena:
★★★


Piszcie czy oglądaliście przedstawione przeze mnie seriale i co o nich myślicie, dajcie również znać czy chcielibyście zobaczyć jeszcze jeden taki post na moim blogu.

1 komentarz:

  1. Seriale to jedna z niewielu rzeczy przy których czas ucieka przez palce.

    OdpowiedzUsuń